Tenisowy obóz w Turcji!

Zapraszamy na jesienny obóz tenisowy przy ostatnich promieniach słońca – Turcja! Pragniemy naładować się energią przed nadchodzącym sezonem tenisowym!

ADORA HOTEL & RESORT 

Świetnie zlokalizowany hotel – zaletą jest położenie w pierwszej linii brzegowej przy szerokiej i piaszczystej plaży z leżakami, parasolami i pomostem, a także niedaleka odległość od lotniska w Antalyi.

yi.

 

 

ZAPEWNIAMY:

  • opiekę wykwalifikowanej kadry
  • podział na grupy względem stopnia zaawansowania i wieku
  • zakwaterowanie w pokojach 2/3 osobowych 
  • wyżywienie: ultra all inclusive
  • koszulka obozowa
  • przelot z Wrocławia, Katowic, Warszawy
  • niezapomniane przeżycia
  • ubezpieczenie NW
Pakiet tenis/padel full
Wersja dla najbardziej zajaranych tenisistów. Pakiet, dedykowany tym, którzy chcą nauczyć się jak najwięcej i spędzić jak najwięcej czasu na korcie, oczywiście wszystko w miarę  potrzeb 🙂 a więc pakiet zawiera…dwa treningi tenisa dziennie po 1,5h, grupie 4-5 osobowej! Dla kogo ten pakiet? dla osób chcących profesjonalnie przygotować się do sezonu letniego, dla osób nie lubiących się nudzić, albo poprostu dla osób zakochanych w tenisie. Pakiet ten jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania, które chcą wrócić z wyjazdu ze świadomością, że wykorzystały czas na maxa!  
Pakiet tenis/padel + zwiedzanie
Połączenie treningów tenisa i zwiedzania! Wszystkiego po trochu 🙂 rano trening tenisa (1,5h w grupie 4-5 osobowej), a później zwiedzanie nowych miejsc. To opcja dla osób, które pragną ciągle robić nowe rzeczy, zobaczyć jak najwięcej, a przy tym spędzić aktywnie czas na korcie. Ta opcja nadaje się również na zabranie swojej drugiej połówki na wypad, w którym, każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak wybór tego pakietu nie oznacza, że nie bierzesz udziału w turnieju na zakończenie! Turniej ten jest dla wszystkich! a my mamy nadzieję, że czas na wieczorną integrację pomiędzy zwiedzaniem też znajdziecie!
Pakiet leniuszek
Ten pakiet ma zdecydowanie najwięcej opcji! Nie oznacza to leniuszkowania, a poprostu spędzanie czasu wolnego poza kortem! Masz cały dzień na zwiedzanie, poznawanie nowych miejsc, jedzenie przepysznych potraw, a to wszystko z proseco lub innym napojem u boku! Oczywiście, jeżeli masz ochotę kibicować swojemu partnerowi lub znajomym w czasie ich treningów to zapraszamy serdecznie! Koszulka obozowa również dla Ciebie się znajdzie!
Pakiet rodzina

Zaszczepienie w dzieciach pasji do sportu lubimy najbardziej! A jeżeli cała rodzina pragnie grać w tenisa w czasie wakacji to my możemy tylko pomóc 🙂 Treningi tenisa ustawiamy tak, abyście mogli zająć się swoimi pociechami bez utraty treningów. Jeżeli planujesz wyjazd z nami dla całej rodziny, napisz do nas na nptabiuro@gmail.com a my przygotuje indywidualną wycenę!

Pakiet golf

Niezależnie czy jesteś doświadczony czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z golfem to ten wyjazd jest dla Ciebie.
Każdego dnia będą odbywały się dwa treningi dostosowane indywidualnie do umiejętności kazdego golfisty. W pierwszej grupie, która miała już kontakt z golfem będziemy pracować nad waszymi umiejętnościami i nowymi możliwościami na polu golfowym. Zajęcia z drugą grupą będziemy prowadzić od podstaw, będziemy razem poznawać grę w golfa i pole golfowe. W trakcie wyjazdu przygotujemy Was na zieloną kartę oraz przeprowadzimy przez cała rundę na pełnym polu golfowym.

Pakiet full

2 sesje tenisowe
55005000 zł przy zgłoszeniu do 15.07
zakwaterowanie w pokoju 2/3 osobowym
wyżywienie: all inclusive
20h na korcie
koszulka obozowa
udział w turnieju na zakończenie
transport: samolot
taksa klimatyczna 2euro/dzień

Pakiet tenis + zwiedzanie

1 sesje tenisowe
50004,500 zł przy zgłoszeniu do 15.07
zakwaterowanie w pokoju 2/3 osobowym
wyżywienie: all inclusive
10h na korcie
koszulka obozowa
udział w turnieju na zakończenie
transport: samolot
taksa klimatyczna 2euro/dzień

Pakiet leniuszek

brak tenisa
4000 zł
zakwaterowanie w pokoju 2/3 osobowych
wyżywienie: all inclusive
koszulka obozowa
transport: samolot
taksa klimatyczna
W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy o wpłatę 1000 zł na poniższe dane
 
NP Tennis Academy Piotr Głód
ul. M. Kopernika 27a
55-120 Oborniki Śląskie
NIP 9151821099
Regon 521378590

72105015751000009750540784

 

W tytule: Imię i nazwisko – Turcja
🎾Więcej informacji u nas:
📱Natalia  +48 730 101 215
📱 Piotr +48 661 367 825
📨nptabiuro@gmail.com
 
Zobacz jak uzyskać rabat za obóz – kliknij tu- zniżka grupowa
adora-golf-resort-hotel_6052_169401_3x2

Przedział wiekowy dotychczasowych uczestników obozów to 16-70 lat – tak więc prawie każdy odnajdzie się na wyjazdach tenisowych.

Nie. Możemy zabrać dla Ciebie rakietę, ale prosimy zgłoś nam to przed wyjazdem.

Nie. Na każdym obozie mamy grupy początkujące więc możesz rozpocząć z nami swoją tenisową przygodę.

Zdecydowana większość hoteli akceptuje zwierzęta w obiekcie za dodatkową opłatą – skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia możliwość zabrania zwierzaka oraz ceny jego pobytu.

Trenerzy, którzy z nami współpracują to byli zawodnicy, medaliści MP, absolwenci wychowania fizycznego z bogatym doświadczeniem pedagogicznym.

Tak. W formularzu kontaktowym podajesz nam jakich posiłków oczekujesz, a my postaramy się, aby Twoja dieta była dobrana pod Twoje preferencje.

Spokojnie, nie musisz! ale było by miło gdybyś spędził z nami ostatni dzień obozu