Tenisowe pożegnanie lata nad Gardą (Włochy)
21.09-28.09.2024

Zapraszamy na tenisowe pożegnania lata nad jeziorem Garda we Włoszech! Pragniemy złapać ostatnie promienie słońca na sportowo, a to wszystko z widokiem na góry i jezioro! 
 

Hotel La Rotanda*** – położony w gminie Tignale, hotel tworzą dwupokojowe (w tym salon) i trzypokojowe (w tym salon) apartamenty wyposażone we wszelkie udogodnienia pozwalające spędzić urlop w pełnej swobodzie. Balkony wyposażone są w stół, krzesła i leżaki. Z apartamentów można łatwo przenieść się na baseny, plac zabaw dla dzieci oraz wszystkie usługi obiektu. Apartamenty znajdują się w ekskluzywnej lokalizacji z fantastycznym widokiem na jezioro Garda

Miejscowość Tignale słynie ze szlaków na wycieczki piesze i rowerowe, malowniczych naturalnym krajobrazów, słynnemu Sanktuarium Monte Castello. Jest to idealne miejsce  do uprawiania sportów takich jak tenis, pływanie, narty wodne, windsurfing, żeglarstwo. To idealne miejsce dla tych, którzy decydują się na aktywny wypoczynek

 Wyżywienie 
 śniadania, obiado-kolacja – podawane w restauracji znajdującej się na obiekcie (rozpoczynamy od kolacji w dniu przyjazdu, kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu)
Zapewniamy:
  • TENIS* – 3h tenisa dziennie – opcja 2 treningów tenisowych dziennie lub 1 treningu dziennie + sparingu
  • CODZIENNE poranne rozruchy dla odważnych – z chęcią zorganizujemy rozruch przy wschodzie słońca 
  • treningi motoryczne ukierunkowane pod konkretną dyscyplinę
  • turniej singlowy na zakończenie
  • podział na grupy względem stopnia zaawansowania i wieku
  • zakwaterowanie w apartamentach 4/5 osobowych
  • wyżywienie: 
  • koszulka obozowa
  • zdjęcia obozowe wykonane przez profesjonalnego fotografa w wybranym dniu
  • w trakcie obozu dla chętnych będzie zorganizowana całodniowa wycieczka rowerowa (koszt 50 euro, cena obejmuje transport + wypożyczenie ebika)

*w przypadku złych warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie prawo do odwołania treningów 

Transport
we własnym zakresie – opcja dojazdu autem 1100 km z Wrocławia, – opcja tanich lotów z Polski do Bergamo (loty w niedziele 24.09 Z Wrocławia do Bergamo, loty w niedziele 1.10 z Bergamo do Wrocławia) Z Bergamo planujemy zbiorowy transport do miejscowości Tignale Cena lotu to około 450 zł z Wrocławia 🙂

Dostępne pakiety

Pakiet tenis
Wersja dla najbardziej zajaranych tenisistów. Pakiet, dedykowany tym, którzy chcą nauczyć się jak najwięcej i spędzić jak najwięcej czasu na korcie, oczywiście wszystko w miarę  potrzeb 🙂 a więc pakiet zawiera…dwa treningi tenisa dziennie po 1,5h, grupie 4-5 osobowej! Dla kogo ten pakiet? dla osób chcących profesjonalnie przygotować się do sezonu letniego, dla osób nie lubiących się nudzić, albo poprostu dla osób zakochanych w tenisie. Pakiet ten jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania, które chcą wrócić z wyjazdu ze świadomością, że wykorzystały czas na maxa!  
Pakiet tenis + zwiedzanie
Połączenie treningów tenisa i zwiedzania! Wszystkiego po trochu 🙂 rano trening tenisa (1,5h w grupie 4-5 osobowej), a później zwiedzanie nowych miejsc. To opcja dla osób, które pragną ciągle robić nowe rzeczy, zobaczyć jak najwięcej, a przy tym spędzić aktywnie czas na korcie. Ta opcja nadaje się również na zabranie swojej drugiej połówki na wypad, w którym, każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak wybór tego pakietu nie oznacza, że nie bierzesz udziału w turnieju na zakończenie! Turniej ten jest dla wszystkich! a my mamy nadzieję, że czas na wieczorną integrację pomiędzy zwiedzaniem też znajdziecie!
Pakiet leniuszek
Ten pakiet ma zdecydowanie najwięcej opcji! Nie oznacza to leniuszkowania, a poprostu spędzanie czasu wolnego poza kortem! Masz cały dzień na zwiedzanie, poznawanie nowych miejsc, jedzenie przepysznych potraw, a to wszystko z proseco lub innym napojem u boku! Oczywiście, jeżeli masz ochotę kibicować swojemu partnerowi lub znajomym w czasie ich treningów to zapraszamy serdecznie! Koszulka obozowa również dla Ciebie się znajdzie!
Pakiet rodzina

Zaszczepienie w dzieciach pasji do sportu lubimy najbardziej! A jeżeli cała rodzina pragnie grać w tenisa w czasie wakacji to my możemy tylko pomóc 🙂 Treningi tenisa ustawiamy tak, abyście mogli zająć się swoimi pociechami bez utraty treningów. Jeżeli planujesz wyjazd z nami dla całej rodziny, napisz do nas na nptabiuro@gmail.com a my przygotuje indywidualną wycenę!

Zapoznaj się z pakietami wyjazdowymi i wypełnij powyższy formularz zapisowy!

Poniższe ceny obowiazują przy kursie euro nie przekraczającym 4,7zł

Pakiet full

2 sesje tenisowe dziennie
4300 zł4100 zł przy zapisie do 30.05.2024
zakwaterowanie w apartamencie
wyżywienie
20h na korcie
koszulka obozowa
udział w turnieju na zakończenie
taksa klimatyczna 2euro/dzień

Pakiet tenis + zwiedzanie

1 sesja tenisowa dziennie
41003900 zł przy zapisie do 30.05.2024
zakwaterowanie w apartamencie
wyżywienie
10h na korcie
koszulka obozowa
udział w turnieju na zakończenie
teksa klimatyczna 2euro/dzień

Pakiet leniuszek

bez tenisa
3200
zakwaterowanie w apartamencie
wyżywienie
koszulka obozowa
brak tenisa
taksa klimatyczna 2euro/dziennie

Zapoznaj się z pakietami wyjazdowymi i wypełnij powyższy formularz zapisowy!

Poniższe ceny obowiazują przy kursie euro nie przekraczającym 4,7zł

Zadatek w wyokości 1000 zł należy wpłacić do 10 dni od dnia zgłoszenie,  resztę kwoty umieścić do dnia wyjazdu
Dane do przelewu: 
Piotr Głód NP Tennis Academy 
NIP: 9151821099
nr konta: 72 1050 1575 1000 0097 5054 0784
W tytule: Imię i nazwisko – Garda
🎾Więcej informacji u nas:
📱Natalia  +48 730 101 215
📱 Piotr +48 661 367 825
📨nptabiuro@gmail.com